Rock Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rock Diaries

Rock'N Roll

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Billie Joe Armstrong ile bir röportaj

3 posters
YazarMesaj
FaLLen00
RockeR
RockeR
FaLLen00

İfAdem : Billie Joe Armstrong ile bir röportaj F2a49e77adcbd8486691fb6efd0c4aac
Ruh Halim : Billie Joe Armstrong ile bir röportaj Cesur10

Billie Joe Armstrong ile bir röportaj Empty
MesajKonu: Billie Joe Armstrong ile bir röportaj   Billie Joe Armstrong ile bir röportaj Icon_minitimeÇarş. 30 Tem. - 23:33:53

Billie Joe Armstrong ile bir röportaj Billie_joe

Konser esnasında giysilerinizi çıkarıyorsunuz -- bu politik bi olay mı?

BJ - Zannedersem evet, bilmiyorum.

Oğullarınız neyin olup bittiğini anlamaya başladığı zaman da bunu yapmaya devam edecek misiniz?

BJ - Bunu bilemem. Bu zamana bağlı olarak değişir.

Okulu çok erken bırakmışsınz, hiç geri dönmüş olmayı düşündünüz mü?
0
BJ - Hımm,öğrendiğim herşey müzik sayesinde, bu benim eğitimim. Ama yine de sanat okuluna gitmeyi isterdim. Nasıl resim çizildiğini öğrenmeyi hep istemişimdir, çünkü CCAC [California Sanat Ve Beceri Okulu] benden bir sokak ötedeydi, ve oraya gitmek istemiştim. Ayrıca İspanyolca'yı akıcı bir şekilde konuşmayı istemişimdir. Yada bir beyin cerrahı olabilirdim.

Punk'ın artık öldüğünü düşünüyor musunuz?

BJ - Punk benim için hiçbir zaman ölmeyecek. Artık radyolarda hiç çalmasa bile, bu benim yaşam tarzım. Ve belkide benimle aynı eski bi hayat hikayesi var, ama asla bu yaşam tarzını bi kenara atamam. Bu benim. Bu beni somutlaştırıyor.

Green Day'in güçlü başarısına rağmen, her zaman normalliğinizi korudunuz. Bu bir çaba mı?

BJ - Bir çok insan rock ve film yıldızlarını hızlı arabalarıyla, Armani takım elbiseleriyle ve milyonlarca dolarlarıyla görüyor ve buna bir isyanmış gibi bakıyorlar. Bu bir isyan değil, yozlaşma. Bu iğrendirici. Bu benim neden çalmaya punk/rock la başladığımın cevabı. Çünkü Joe-Schmo Scumbag ortalıkta bir çift yüksek topuklu ayakkabıyla dolaşıyor ve Masarati kullanıyor ama bu onun gerçekten yürüdüğü anlamına gelmiyor. Bu, benim için anlamlı olan şeye odaklanmam gerektiğini öğretti bana.

Ayrıca yüksek-profilli diğer rock yıldızlarından sakınıyormuş gibi görünüyorsunuz...

BJ - Ünlülerden nefret ederim. Gerçekten nefret ederim.

Ve tüm arkadaşlarınız her zaman arkadaş olduğunuz kişiler mi?

BJ - Aslında şu anda önceden sahip olduğumdan daha az arkadaşım var.

Peki neden? Tek başına yaşamayı seven biri misiniz?

BJ - Evet, aynı zamanda bir babayım, ve benim programım tamamen farklı. insanları severim ve evinde oturup para saymakla uğraşan yada buna benzer birşeyler yapan bir insan değilim, ama kalkıp ta bir yıldızmışım gibi rol yapamam. Sette arkadaşlarım var -- Onları seviyorum, bence mükemmel insanlar. Karımı seviyorum -- bu güne kadar başıma gelen en iyi şey ve tamamen ihtiyacım olan şey. Ve eğer arkadaşlarım hakkında konuşursam, Mike ve Tre hakkında konuşurum.

Gerçekten anlaşılmış olma ihtiyacı hissettiniz mi?

BJ - Yanlış anlaşılmış olmaktan bir çeşit zevk alıyorum. çok hoş. Bu insanların tahminler yürütmeye devam etmesini sağlıyor.

Kişiliğinizin hangi parçası sizin başarınıza katkıda bulunuyor?

BJ - Geçmişe bakmak, gerçekten istediğimiz tek şey, potansiyelimizin üst noktalarında yaşamak, işte budur. Birdenbire bu grubu kurduk ve oldukça güçlü olduk, çok ses getirdik. Biz sadece bunun bizi nereye götüreceğini merak etmiştik. Bu yüzden merak duygusunun tek şey olduğunu düşünüyorum.

Eskiden öfkeli olduğunuz kadar öfkeli değilsiniz...

BJ - Çünkü eskisi kadar moralim bozuk değil. Prozac (antidepresan) işe yarıyor!

Yeni ve beklenmedik şeyler yapmak sizi korkutmuyor mu?

BJ - Bu beni biraz geriyor, evet. "Time Of Your Life" gibi bir şarkıyı yazmak beni heyecanlandırıyor. Bu benim için yeni bir adım, kendime ve sahip olduğumuz kitleye meydan okumak gibi birşey, hayatta bir takım güzellikler ve umutlar olduğunu söylemek. Herşeyi tamamen kendiniz için yapmalısınız. Bence, benim kendime meydan okumam, hiçbir şeyi bırakmamam demek.
faruck
RockeR
RockeR

İfAdem : Billie Joe Armstrong ile bir röportaj 6b5531a6b3b85fd59432b0374bfe7d14
Ruh Halim : Billie Joe Armstrong ile bir röportaj Aggres10

MesajKonu: Geri: Billie Joe Armstrong ile bir röportaj   Billie Joe Armstrong ile bir röportaj Icon_minitimeSalı 5 Ağus. - 12:02:39

paylaşm için teşkürler Laughing
HwOrAnG
RockeR
RockeR
HwOrAnG

İfAdem : Billie Joe Armstrong ile bir röportaj F2a49e77adcbd8486691fb6efd0c4aac
Ruh Halim : Billie Joe Armstrong ile bir röportaj Ac10

MesajKonu: Geri: Billie Joe Armstrong ile bir röportaj   Billie Joe Armstrong ile bir röportaj Icon_minitimePerş. 7 Ağus. - 12:07:48

paylaşım için saol...güzel röportaj...

Billie Joe Armstrong ile bir röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-