Rock Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rock Diaries

Rock'N Roll

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

tokio hotel-Rock On Dergisinin Bill Ve Tomla Röportajı!!!

YazarMesaj
FaLLen00
RockeR
RockeR
FaLLen00

İfAdem : tokio hotel-Rock On Dergisinin Bill Ve Tomla Röportajı!!! F2a49e77adcbd8486691fb6efd0c4aac
Ruh Halim : tokio hotel-Rock On Dergisinin Bill Ve Tomla Röportajı!!! Cesur10

tokio hotel-Rock On Dergisinin Bill Ve Tomla Röportajı!!! Empty
MesajKonu: tokio hotel-Rock On Dergisinin Bill Ve Tomla Röportajı!!!   tokio hotel-Rock On Dergisinin Bill Ve Tomla Röportajı!!! Icon_minitimePerş. 28 Ağus. - 13:57:49

Rock On:Siz Yakın Bi Zamanda Cannes'te Kaldınız.Biraz Anlatır mısınız?

Bill kaulitz:Gercekten cok güzeldi. görkemli bir otelde kaldık.otele gelir gelmez direk deniz manzarasına baktık.Bana inan, bu birşey' gerçekten kuzey Almanya'dan çıkıyor bu yöntem

Tom Kaulitz:Fransa'da da Cok Hayranımız Olduğunu Gördük.Havaalanından ındiğimizde Saatler boyunca bizi beklemekte olan insanlar haykırıyordu.

Bill Kaulitz:Beni Tek kızdıran şey, benim Fransayı diğerlerini bırakmak zorunda olduğumdu, ve önemli bir olay için Almanya'ya dönmemdi

Rock On:Übers ende der welt klibinide izledk bu arada sen ne demek istersin klip hakkında sence nasıl oldu klip

Bill kaulitz:Cok Güzel Oldu , çünkü 28 saat boyunca duraklamadan çalıştık ve hakkını verdik

Tom kaulitz:aslında 60 saatde ekstra çalıştık çünkü dünyayı kurtarmak isteyen bir adam cok yakınında sürüyle gelen kafaları kazıtılmıs ve asker kıyafeti giydiirlmiş adamlar falan derken uzadı klip.

Bill Kaulitz:Biz, o insanların, bizim şarkımız boyunca kendilerini özgür bıraktığı izlenimi vermeyi istedik, çünkü o, yolun temasıdır
Bazen kendini özgür bırakmak zorundasın, ve kendi rüyalarını yaşamalısın,biz başlangıcından beri böyle olduunu düşünüyoruz

www.anatolianrock.com

tokio hotel-Rock On Dergisinin Bill Ve Tomla Röportajı!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Punk Rock