Rock Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rock Diaries

Rock'N Roll

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Afili Emre

YazarMesaj
FaLLen00
RockeR
RockeR
FaLLen00

İfAdem : Afili Emre F2a49e77adcbd8486691fb6efd0c4aac
Ruh Halim : Afili Emre Cesur10

Afili Emre Empty
MesajKonu: Afili Emre   Afili Emre Icon_minitimePerş. 7 Ağus. - 12:40:51

- Afili Yalnızlık ile yakaladığınız çıkışı bekliyor muydunuz?

Ben albümün biraz daha uzun vadede başarılı olacağını düşünüyordum. Bu kadar kısa sürede bir başarı beklemiyordum.

- Bu klip özel olarak hazırlanmış bir strateji miydi?

Klip için yönetmen Yon Thomas'la irtibata geçtik. Thomas, Norah Jones, Pearl Jam gibi isimlerle çalışmıştı. Senaryoyu da o yazdı. Oyuncu olarak da Şebnem Dönmez'le anlaştık. Özel olarak bir saklanma çabam yok. Zaten internet sitem bir yıldır açık ve saklanmıyorum.

LEZBİYENLİK DEĞİL

- Klipte Şebnem Dönmez'in bir kadına yazdığı mektup var. Tartışma konusu oldu...

Şebnem Dönmez, bu mektubu kendisine yazıyor. Dikkatli bir izleyici, bu kadının yalnızlıktan bunalıp kendine mektup yazdığını anlar. Lezbiyenlik, dikkatli izlemeyen kişilerin yorumu.

- Gözönünde olmaktan hoşlanıyor musunuz yoksa çekingen bir yapınız mı var?

Çekingen değilim ama Afili Yalnızlık'ta ben oynasaydım şu anda çok rahatsız olurdum. Şimdi gayet rahat dolaşıyorum. Televizyon programına konuk olunca iki dakika daha fazla görünmek için yırtınanlar var. Ne kadar çok televizyona çıkarsam o kadar tanınırım diyorlar ama doğru değil. Türkçe kategorisinde en çok satılan ikinci albüm benim. Demek ki bu işlerin görünmekle alakası yok.

- Genç kızların ilgisi var mı?

Evet var.

- Peki sevgiliniz var mı?

Hayır yok. Ama bunu hayran kaybetmemek için söylemiyorum, gerçekten yok.

- Afili Yalnızlık şarkısını kime yazdınız? Bir anlamı var mı sizin için?

Evet. Zaten albüm yalnızlık temalı. Bu da birisi için yazılmış bir parçaydı.

Emre Aydın kimdir?

Emre Aydın, 2 Şubat 1981'de Isparta'da doğdu. İlk öğretimi Isparta'da tamamladı. Antalya Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünde öğrenim gördü. 2002 yılında katıldığı SingYourSong beste yarışmasında grubu 6. Cadde'yle Türkiye birincisi oldu. Aynı yıl Universal Muzik tarafından yayınlanan toplama albümde 'Dönersen' isimli şarkısıyla yer aldı. 2003 yılında grubu 6. Cadde'nin ilk resmi albümü yayınlandı. Aynı yıl gruptan ayrıldı. Solo kariyerinin ilk albümü 'Afili Yalnızlık' Sony BMG Türkiye GRGDN işbirliğiyle yayınlandı.

Afili Emre
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-